ارائه کلیه خدمات خشکشویی و قالیشویی در تهران

شستشوی انواع پرده مخمل، توری و حریر و پرده های گران قیمت گلدوزی شده در تهران با رعایت نکات نگهداری و حفظ زیبایی پرده ، شستشوی لوردراپه با بهترین قیمت، شستشوی شید ، باز کردن و نصب دوباره پرده ها هم با ما! علاوه بر خشکشویی پرده ، شستشوی همه نوع پتو و رو تختی را هم انجام میدهیم، طبق نرخ اتحادیه خشکشویی تهران سال 99 ، تحویل در محل ویژه تهرانی ها

طرح خشکشویی پرده در تهران را می توان یک خدمت بسیار مفید دانست که به وسیله ی آن دیگر هیچ گونه کثیفی و لکه ای را بر روی پرده های منزل خود نخواهید داشت. در این طرح حتی شما نیاز ندارید که پرده ها را از چوب پرده جدا کنید. در طرح خدمات پرده شویی در تهران متخصصین و افرادی که در این کار مهارت دارند، به منزل شما مراجعه می نمایند. این افراد خود پرده های شما را از چوب پرده جدا نموده و برای شستشو به شرکت و کارگاه خود حمل می کنند. پس از انجام خشکشویی پرده در تهران، پرده ها ی شما را به صورت بسیار تمیز، خشکشویی شده و ضد عفونی شده به شما تحویل می دهند. در زمان تحویل حتی خود کارمندان شرکت های نظافتی پرده ها نصب می کنند و شما برای نصب پرده ها هم دیگر مشکلی نخواهید داشت. خدمات خشکشویی پرده در تهران را افراد متخصص انجام می دهند. این افراد سال ها است که در این کار مشغول بوده اند و می دانند انواع پرده های مختلف را چگونه باید از محل خود جدا کنند، چگونه حمل کنند و پس از خشکشویی نمودن پرده ها چگونه آن ها را برای افراد در منازل آن ها نصب نمایند. در طرح خشکشویی پرده در تهران هر نوع پرده ای که در خانه داشته باشید را می توانید به شرکت های معتبر و خبره در این کار بسپارید. انواع پرده های ابریشمی، که جنس حساسی دارند و شیوه ی شستشو و خشکشویی متفاوتی دارند هم، می توانند در طرح خشکشویی پرده در تهران بدون اینکه آسیبی ببینند، شسته شوند و به شما تحویل داده شوند. همچنین شستشو و خشکشویی موکت در منزل تهران از خدمات کارخانه قالیشویی ستاره شو است.


  خشکشویی پرده در تهران


اهمیت خشکشویی پرده های منزل
پرده ها جزو مهم ترین وسایل موجود در منازل هستند و از قدیم گفته اند که اگر پرده ی مناسب در خانه ها نصب نشود، گویا خانه رنگ و بو ندارد. نصب کردن، مرتب نمودن و نظافت پرده ها اغلب کار دشواری است و نیاز به مهارت و دقت دارد. به علت گرانبها بودن جنس پرده ها، خیلی از خانم ها و اعضای خانواده ها نگران نحوه ی شستشوی پرده های منازل خود هستند. برای نظافت پرده ها از شیوه های مختلفی می توانید استفاده کنید. اما خشکشویی پرده ها بهترین راه حل برای نظافت پرده ها است. انجام خدمات خشکشویی پرده در تهران را فقط شرکت ها و مراکز ارائه دهنده ی خدمات نظافتی می توانند به نحو احسن انجام دهند. پس دیگر لازم نیست نگران نظافت پرده های منازل خود باشید. با طرح خشکشویی پرده در تهران شما می توانید بدون نگرانی پرده های منازل خود را به شرکت های نظافتی که متخصص شستشوی این اقلام هستند، بسپارید و پرده هایی تمیز و بدون آلودگی تحویل بگیرید. آلودگی ها و غبار هایی که از طریق پنجره ها به فضای خانه وارد می شوند، اغلب به صورت لکه و دوده بر روی پرده های منازل می نشینند و باعث کثیفی پرده های شما می شوند، اگر شما هم می خواهید لکه ها و آلودگی های پرده های منازل خود را از بین ببرید، می توانید از طرح شستشوی پرده در تهران استفاده کنید. خیلی از خانم های مسن و کسانی که از ارتفاع ترس دارند، نمی توانند حتی پرده های منازل خود را نصب کنند و یا آن ها را از محل خود جدا کنند. در طرح خشکشویی پرده در تهران نه تنها پرده های شما را می شویند و خشکشویی را انجام می دهند، بلکه برخی از شرکت ها کار جدا نمودن و نصب پرده ها را هم خودشان انجام می دهند. در حقیقت طرح  خشکشویی پرده در تهران یک طرح بسیار مفید و کاربردی برای خانم های خانه دار است و کار خانه تکانی و نظافت منازل را برای آن ها آسان تر می کند.

برای هماهنگی سریع و اعزام نیرو در محل با شماره 09195340864 تماس بگیرید

 

هزینه شستشوی مبل در منزل

قیمت شستشوی موکت در محل

قیمت شستشوی تشک تخت


خشکشویی پرده در تهران

نحوه شستشوی پرده حریر و توری در منزل

خانم های خانه دار حساسیت زیادی در مورد شستشوی پرده و تمیز شدن آن دارند. پرده خانه را زیبا تر نشان میدهد همچنین از ورود گرد و غبار و آفتاب سوزان تابستان به داخل خانه جلوگیری میکند. در دکوراسیون داخلی و زیبایی خانه نیز نقش به سزایی دارد.شاید به همین دلیل است که خانمها در انتخاب رنگ و مدل پرده وسواس دارند و سعی میکنند در نظافت و شستشویی آن نیز با دقت بسیار عمل کنند.در این مقاله میخواهم در مورد شستشویی پرده تور و حریر که رایجترین پرده ها در خانه های ایرانی هستند توضیح دهم.

در مرحله اول باید هنگام خرید به جنس پرده توجه کنید و با مشورت بهترین جنس را انتخاب کنید و فقط زیبایی را در نظر نگیرید . مرحله دوم این است که حتما از زیر پرده یا محافظ پرده نیز استفاده کنید.زیر پرده یا محافظ پرده ،پرده ای است که از پرده رویی بسیار کلفتتر است و در واقع حفاظی برای پرده تور و حریر شماست. معمولا رنگ این زیر پرده ها نباتی است و کاملا سفید نیستد .این زیر پرده ها علاوه بر اینکه حفاظی برای پرده هستند چون جنسی ضخیمتر از پرده رویی دارند در هنگام بادهای موسمی از ورود گرد و غبار ،در هنگام تابستان از تابش مستقیم آفتاب و در زمستان از ورود سرما از لابه لای پنجره ها جلوگیری میکنند .این پرده های زیرین هم نیاز به شستشو دارند ولی با توجه به اینکه ضخیمتر هستند مقاوم تر نیز میباشند.شستن این پرده ها با آب گرم در ماشین لباسشویی و میزان مناسب مواد شوینده بلا مانع است . اما پرده های حریر و تور نازکتر هستند و به نسبت پرده های محافظ آسیب پذیرترند .مراحل شستشوی این پرده ها به شکل زیر است. ادکلن بدون جعبه تهران گوسفند زنده تهران بانک مشاغل آدینه سازان    سرویس کار تاسیسات استخر در تهران  بانک اطلاعات مشاغل دایان مارکت فروشگاه محصولات ساختمان

اول پرده ها را در تشت یا وان آب سرد بخیسانید .اجازه بدهید مدت زمانی بگذرد تا گرد و غبار و آلودگی پرده در آب حل شود .سپس پرده را بیرون آورده در ماشین لباسشویی بگذارید.درجه آب ماشین روی سرد تنظیم کنید .مقدار مناسبی پودر داخل ماشین بریزید.پودرهایی در بازار هستند که میزان صابون در ترکیبشان بیشتر است .این نوع پودرها برای شستن پرده های تور و حریر مناسب تر هستند .صابون به کار رفته در این نوع پودرها دو مزیت اصلی دارد .

اول اینکه تمیز کننده و براق کننده تور و حریر است .دوم آنکه نرمی خاصی به پرده شما می دهد و شما را از مصرف نرم کننده بی نیاز میکند .بعد از ریختن پودر ماشین لباسشویی را روشن کنید و اجازه دهید مرحله شستشو انجام گیرد .در قسمت آبگیری مراقب باشید ماشین را طوری تنظیم کنید که عمل آبگیری با دور تند انجام نشود چرا که باعث چروک شدن و مچاله شدن پرده میگردد.برای اینکه پرده نیاز به اتو نداشته باشد می توانید آن را نم دار آویزان کنید .برخی از حریرها حتما باید اتو کرد .این گونه پرده ها را بعد از شستشو برای اتو کشی به خشک شویی معتبر بسپارید .

در آخر مراقب باشید هنگام آویزان کردن پرده میل پرده تمیز و عاری از هر گونه گرد و خاک باشد .در واقع قبل از آویزان کردن پرده میل پرده را تمیز کنید در غیر این صورت ممکن است قسمتهای بالایی پرده شما لک شود و تمام زحمات شما از بین برود. برای شستشوی پرده از روش دستی هم میتوان بهره جست .در روش شستشوی دستی هم از آب سرد استفاده کنید .به میزان مناسب ماده شوینده بریزید .

مراقب باشید حتما در ابتدا پرده با آب تنها و سرد خیس بخوردسپس در وان یا تشت دیگر بیاندازید و مواد شوینده را اضافه کنید .برای درخشان شدن پرده در مرحله آب کشی میتوانید از چند قاشق سرکه سفید استفاده کنید به این صورت که سرکه را درآب ریخته بعد از مرحله کف گیری پرده را به مدت ده دقیقه در آن بگذارید سپس آب کشی نهایی را انحام دهید.توجه کنید حتما سرکه سفید استفاده کنید تا پرده شما رنگ نگیرد .برای خوشبو کردن پرده میتوانید از عصاره اسطوخودوس یا عصاره پرتقال که در عطاری ها موجود هستند استفاده کنید.

شستشوی پرده زبرا

برای شستشوی پرده زبرا لازم نیست آنها را باز کنید. میتونید چنین وسیله ای تهیه کنید و تنها در ده دقیقه همه پرده های زبرا یا  کرکره عمودی یا افقی را تمیز کنید.

 خدمات قالیشویی در شمال تهران قالیشویی در شرق، غرب، و جنوب با سریعترین زمان تحول و همچنین خدمات برای منازل، شرکت ها و اداره ها:  مبل شویی در منزل  و شسشوی صندلی اتوبوس و خودرو،  شستشوی موکت در محل ویژه همه مناطق تهران با بهترین قیمت


خشکشویی پرده در تهران

همیشه یادتون باشه زیبایی در کنار تمیزی معنا پیدا میکنه، برای تمیزی کلیه منسوجات پارچه ای  و فرش های منزلتان از جمله شستشوی تشک خوشخواب، مبل ها، پرده ها و موکت ها میتونید روی ما حساب کنید، این گل ها تقدیم به شما که عاشق تمیزی هستید

دستگاه مبل شویی صنعتی

دستگاه مبل شویی و موکت شویی

دستگاه مبل شویی دریلی

برای هماهنگی خدمات خشکشویی پرده در تهران با شماره 09195340864 تماس بگیرید