ارائه کلیه خدمات خشکشویی و قالیشویی در تهران

شستشوی کفپوش سالن ورزشی


سالن های ورزشی از جمله محیط هایی هستند که در اثر تردد ورزشکاران دچار آلودگی های متنوع می شوند؛ از این رو شستشوی کفپوش سالن ورزشی اهمیت زیادی دارد. چرا که اگر سالن های ورزشی به شیوه صحیح تمیز نشوند سبب  می شود ورزشکاران به بیماری های پوستی مبتلا شوند. در هر شهری دست کم چند سالن ورزشی برای انجام انواع فعالیت های ورزشی وجود دارد و عمده ترین دلیل آلودگی کفپوش سالن ها فعالیت های ورزشی است.

یکی از خدمات قالیشویی نوآران شستشوی سالن ها با دستگاه های مخصوص میباشد

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات شستشوی کفپوش سالن ویژه همه مناطق تهران


در چند سال اخیر مدیران سالن ها جهت نظافت و شستشوی کفپوش سالن ها از آب و تی استفاده می کردند اما با پیشرفت تکنولوژی و صنعت دستگاه های صنعتی جای روش های سنتی را گرفتند. البته نظافت با این دستگاه بسیار آسان تر از کار کردن با آب و تی است. همچنین این دستگاه ها هزینه های مربوط به شستشوی کف سالن را کاهش می دهد. در برخی سالن های ورزشی بی توجهی به موضوع شستشوی کفپوش سبب بروز باکتری ها و ویروس هایی می شود که خود عامل اصلی بیماری های تنفسی هستند؛ بنابراین در اینجا می خواهیم شما عزیزان را با شستشوی کفپوش سالن ورزشی و راه و روش های آن بیشتر آشنا کنیم.

شستشوی کفپوش های چوبی
کفپوش بعضی از سالن های ورزشی چوبی است. همانطور که می دانید مراقبت از کفپوش های چوبی تاثیر زیادی در طول عمر آنها دارد؛ بدین ترتیب با استفاده از روش صحیح شستشوی کف می توانید با افزایش طول عمر این کفپوش ها در هزینه های تعویض کفپوش سالن ورزشی صرفه جویی کنید. صرفه جویی در هزینه‌ ها باعث می شود دست شما در ایجاد تغییرات در سالن و امکانات آن باز تر باشد.
استفاده از زمین شوی های حرفه ای بهترین راه حل برای شستشوی کفپوش های چوبی هستند به شرطی که روی زمین زباله ای نریخته باشد. اگر زباله ای روی کفپوش وجود داشته باشد هنگام نظافت به برس کفپوش گیر کرده و با حرکت خود روی کفپوش خش می اندازد.

مدیران برخی از سالن های ورزشی به علت صرفه جویی در هزینه‌ ها به جای کفپوش چوبی، کفپوش چوب مصنوعی  یا pvc را انتخاب می کنند. برای تمیز کردن این نوع کفپوش ها بهتر است از زمین شوی های صنعتی استفاده کنید چون این زمین شوی ها با کفپوش های چوب مصنوعی سازگار هستند و هیچ مشکلی در روند شستشوی کفپوش سالن ورزشی به وجود نمی آید. شرکت ما کار شسنشوی کفپوش پی وی سی را انجام میدهد.

اسکرابر صنعتی دستگاهی شبیه به دستگاه مبل شویی است که سرعت و کیفیت بالایی در تمیز کردن کف سالن های ورزشی دارد، به طوری که شما عزیزان در کوتاهترین زمان ممکن می توانید کف یک سالن ورزشی بزرگ را کاملا تمیز کنید. این اسکرابر ها بعد از اینکه کف را شستشو دادند با مکانیزم فوق العاده ای که دارند شروع به خشک کردن محیط می کنند.

اسکرابر صنعتی طوری طراحی شده است که چند بریستل پلاستیکی در دستگاه تعبیه شده تا دستگاه به هنگام شستشوی کف بتواند تمام پارازیت های موجود در لا به لای کف را تمیز کند. این بریستل ها اهمیت زیادی در نظافت کف سالن ورزش و  شستشوی کفپوش


بدین ترتیب با استفاده از زمین شوی صنعتی می توانید در سریع ترین زمان ممکن کف را از هر گونه آلودگی پاک کرده و با استفاده از قابلیتی که این دستگاه دارد کف را خشک کنید. در نتیجه بلافاصله بعد از شستشوی کفپوش، شاهد خشک بودن کف خواهید بود و دیگر نیازی نیست تا با استفاده از تی آب موجود بر روی کفپوش را جمع کنید.

انتخاب زمین شوی سالن ورزشی چه تاثیری در نظافت سالن دارد؟
اولین چیزی که باید در شستشوی کفپوش سالن ورزشی مورد توجه قرار دهید، فضای سالن ورزشی است. اگر سالن ورزشی فضای کوچکی داشته باشد حتی می توانید با استفاده از زمین شوی دستی کار نظافت را انجام دهید اما در صورتیکه فضای مانور دستگاه زیاد باشد می توانید از انواع کفشوی های صنعتی جهت نظافت بهتر استفاده نمایید.
اگر می خواهید از زمین شوی های باتری دار جهت شستشوی کفپوش سالن ورزشی استفاده کنید حتما قبل از استفاده باتری دستگاه را کامل شارژ کنید تا در حین نظافت دستگاه خاموش نشود. انتخاب زمین شوی سالن ورزشی تاثیر زیادی در از بین بردن باکتری ها دارد. باکتری استافیلوکوک در سالن های ورزشی سبب ابتلا به بیماری هایی چون سرما خوردگی و آنفولانزا می شود. بنابراین دستگاه های اسکرابر صنعتی با استفاده از محلول آب و مواد شوینده می توانند به طور کامل این باکتری ها را از بین ببرند.

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات شستشوی کفپوش سالن ویژه همه مناطق تهران