ارائه کلیه خدمات خشکشویی و قالیشویی در تهران

 


خشکشویی موکت در منزل تهران

شستشوی موکت در منزل ویژه همه مناطق تهران خدمات شستشوی موکت در محل ویژه تهران با دستگاه جدید موکت شویی بدون جاگذاری بو و لکه با خشک شدگی سریع

نحوه شستن موکت در منزل/ شستن موکت چسبیده/ قیمت شستشوی موکت در منزل/ شستشوی موکت در محل/ شستن موکت نی نی سایت/ شستن موکت با شامپو فرش/ شستشوی موکت در منزل شیراز/ شستن پالاز موکت نی نی سایتتلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات موکت شویی در منزل تهران

شستشوی موکت در منزل با دستگاه
امروزه در منازل استفاده از موکت برای پوشش در کنار فرش پدیده رایجی است. به دلیل بالا رفتن قیمت موکت ها استفاده درست و نگهداری از آن و همچنین شستشوی مرتب آن ها می تواند تا سال ها برای خانواده ها قابل استفاده باشد. به دلیل دشواری جابجایی، شستشوی موکت در منزل با بیشتر با دستگاه ها انجام می شود. تمیز بودن موکت هم برای آراستن خانه و زیبایی آن و هم به لحاظ سلامتی و عاری از آلودگی و لکه بودن مساله ای ضروری است. زیرا کثیف و آلوده بودن موکت ها باعث ایجاد مشکلات تنفسی و نیز بروز آلرژی می شود. در این مقاله قصد آن را داریم تا موضوع شستشوی موکت در منزل با دستگاه را مورد بررسی قرار دهیم.
شستشوی موکت در منزل با چه روش هایی انجام می شود؟
دو روش برای شستشوی موکت ها در منزل استفاده می شود که این دو روش عبارتند از:
•    روش غیر مکانیزه یا سنتی
روش غیر مکانیزه یا سنتی همان روش قدیمی است که خانواده ها برای شستشوی فرش و موکت های خود استفاده می کردند. این روش مشکلات خاص خودش را دارد. از جمله این که احتمال آسیب دیدن بافت های موکت وجود دارد و مدت زمان شستشو هم نسبتا زیاد می شود. امروزه کم تر خانواده ای از این روش استفاده می کند.
روش مکانیزه
بهترین روش شستشوی موکت ها که کیفیت بالایی هم دارد، روش مکانیزه است. در این روش شستشو از دستگاه مبل شویی صنعتی و مواد شوینده مخصوصی استفاده می شود. این روش شستشو، با شیوه هایی انجام می شود که در ادامه به آن پرداخته ایم.
شستشو با دستگاه پولیشر
دستگاه پولیشر وسیله ای است که با آن می توان موکت ها را شستشو داده و آن ها را برس زد. در پایان کار هم با استفاده از جاروبرقی صنعتی موکت ها خشک می شود. این شیوه شستشو باعث آسیب ندیدن بافت های موکت می شود و از این جهت افراد رضایت زیادی از آن دارند.
شستشو با دستگاه اسپری مکش
در این شیوه، با کمک دستگاه، آب و مواد شوینده محلول در آن را به موکت های کثیف به حالت اسپری می پاشند. پس از حل شدن کثیفی ها و آلودگی ها در آب و کشیدن آن ها با دستگاه، موکت ها را خشک می کنند.
شستشو با بخار
این شیوه به این صورت انجام می شود که آب پس از بخار شدن توسط بویلر در دستگاه موکت شوی، با فشار زیادی به شکل اسپری روی موکت ها پاشیده می شود. همزمان با این کار آب کثیف هم به داخل مخزن منتقل می شود و موکت ها خشک می شود.
شستشو با دستگاه برسی
در این شیوه شستشو، آب و مواد شوینده، پس از ریخته شدن در دستگاه، روی موکت های کثیف اسپری می شود. آلودگی ها هم با استفاده از برس ساییده شده و پس از آن هم آب آلوده با دستگاه کشیده می شود. در آخر کار هم خشک کردن موکت توسط دستگاه انجام می شود.
شستشوی موکت در منزل با دستگاه چه مزایایی دارد؟
آن چه مسلم است شستشوی موکت در منزل با دستگاه نسبت به حمل آن ها به کارگاه های موکت شویی مزایایی دارد که در ادامه به آن اشاره شده است:
•    شستسوی موکت ها در منزل یا محل نسبت به شستشو در کارگاه در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.
•    هزینه این روش نسبت به انجام شستشو در کارگاه هزینه های کم تری نیاز دارد.
•    در این روش دستگاه موکت شویی روی موکت ها حرکت کرده و نیازی به جمع کردن آن ها وجود ندارد.
•    با این روش از چروکیدگی و تا شدن موکت ها جلوگیری می شود.
•    با این روش لایه های زیرین بافت های موکت به طور عمقی شستشو می شود.
•    به عنوان مزیت آخر باید گفته شود در این روش شستشوی موکت ها، نیازی نیست که اثاث و وسایل منزل از روی موکت ها جابجا شود.
هزینه شستشوی موکت در منزل با دستگاه به چه عواملی بستگی دارد؟
هزینه خدمات شستشوی موکت در منازل با استفاده از دستگاه، به عواملی بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره شده است:
•    نوع موکت و جنس آن
•    اندازه و ابعاد موکت
•    نوع دستگاهی که برای شستشو استفاده می شود
•    نوع مواد شوینده ای که استفاده می شود.
•    میزان دستمزدی که پرسنل مرکز دریافت می کنند.
•    هزینه ایاب و ذهاب پرسنل به محل و منزل
•    رفع عیب و تعمیرات موکت در صورت نیاز داشتن
کلام آخر
مسلما شستشو موکت در منزل با دستگاه مبل شویی مزایایی دارد که سبب استقبال خانواده ها از آن شده است. از این رو چنانچه موکت های منزل شما کثیف شود، توصیه می شود با مراکز شستشوی موکت در محل تماس گرفته تا پرسنل ماهر این مراکز پس از اعزام به محل و با استفاده از دستگاه، موکت های شما را با بهترین کیفیت شستشو دهند.تمیز بودن موکت  های منزل واقعا اهمیت دارد، هم برای سلامتی افرادی که در آن زندگی می کنند مهم است  و هم برای زیبایی منزل مهم است که موکت ها تمیز و بی بو باشند. لکه ها یی که به مرور روی موکت ایجاد میشود و جرمی که از آلودگی هوای تهران با باز شدن پنجره ها روی موکت قرار میگیرد، باعث میشود که کسانی که در خانه به جای سرامیک از موکت استفاده میکنند بخواهند از خدمات شستشوی موکت در منزل استفاده کنند یا به دنبال راهی باشند تا با هزینه کم خودشان موکت ها را تمیز کنند. مشخص است که آن شرکتی که کار تخصصی موکت شویی در منزل تهران را انجام میدهد با داشتن کارگر با تجربه و دستگاه تخصصی موکت شویی بهتر میتواند این کار را با هزینه کم و زمانی کوتاه برای شما انجام دهد. با این حال ما برای آن دسته از افرادی که نمیخواهند هزینه کامل خدمات موکت شویی را پرداخت کنند یا اینکه چون تازه موکت ها را شستشو کرده اند و فقط قسمت کوچکی از موکت کثیف شده است و میخواهند خودشان در منزل موکت را تمیز کنند این مطلب اموزشی را آماده کرده ایم. همچنین خاک و پرز موهای حیوانات خانگی هم به موکت ها میچسبد و  اگر موکت ها تمیز نباشد هوایی آلرژی زا و مشکلات تنفسی ایجاد میکند. ما در این قسمت از سایت قالیشویی نوآوران که یک سایت خدمات قالیشویی و مبل شویی در تهران است برای مخاطبین خود بسته به ماهیت آلودگی های موکت ، روش های مختلفی برای تمیز کردن موکت ارائه میدهیم.


موکت شویی در منزل تهران

چگونه خودتان در منزل موکت ها را تمیز کنید؟ این آموزش برای لکه های کوچک است و نه برای شستشوی کامل موکت
اتاق را آماده کنید تا تخلیه شود. هر نوع اسباب بازی ، کاغذ یا اشیاء دیگری را که مانع عبور جاروبرقی  است را بردارید.حتی موارد کوچک مانند سکه ها که ممکن است مکانیسم جاروکشی موکت است را هم کنترل کنید. به یاد داشته باشید که زیر مبل ها را هم نگاه کنیدرا هم بتکانید و گرد گیری کنید

حالا جارو کشیدن را شروع کنید و یک بار از چب به راست کل موکت ها را جارو بکشید و یک بار از بالا به پایین. این برای این است که مو های چسبیده شده به موکت تا حد ممکن از موکت جدا شود.اگر مبلمان قابل جابجایی نیست ، برای تمیز کردن نقاط سخت  و دور از دسترس موکت ها مانند زیر مبل ها و تخت خواب، از سریه مخصوص جاروبرقی استفاده کنید. لبه های فرش های پهن شده روی موکت و پایه  های مبل اغلب غبار جمع می کنند که ابتدا باید از بین بروند.

در نظر داشته باشید یک فرد تنها که با یک سگ کوچک در یک خانه 40 متری زندگی میکند. باید هفته ای 3 بار موکت های خانه اش را جارو بکشد. تا هوایی پاک تردر خانه  داشته و کمتر نیاز به خدمات موکت شویی شرکتی داشته باشد. و هرچه تعداد افراد خانه بیشتر باشند این میزان نگهداری و تمیز کردن موکت بیشتر میشود.

حالا شروع میکنم به پاک کردن لکه های موکت، و نه شستشوی کامل آن ، چرا که این کار شما نیست چون نیاز به دستگاه های مخصوص خشکشویی موکت دارد تا در همان موقع شستشو با مکنده قوی آب موکت را جمع میکند تا بوی بد و آزار دهنده موکت باقی نماند.برای پاک کردن لکه های موکت از یک پارچه سفید تمیز استفاده کنید. پارچه هایی که دارای نقش و رنگ هستند برای این کار مناسب نیستند چون ممکن است رنگ را به  موکت شما منتقل کنند . حوله های سفید بهترین انتخاب هستند.از برس  یا فرچه استفاده نکنید زیرا این می تواند به الیاف موکت آسیب برساند.

از یک شامپو مناسب استفاده کنید. انواع مواد شوینده فرش و موکت تجاری در سوپرمارکت های تهران موجود است. آنها به طور معمول به شکل بطری های اسپری هستند تا نظافت لکه ها آسان تر شودمراقب باشید شوینده هایی وجود دارد که چند منظوره هستند از آن ها استفاده نکنید، برچسب را بخوانید تا مشخص شود آیا یک پاک کننده مخصوص برای فرش و موکت است یا خیر. با اسپری شامپو فرش روی لکه های موکت و دستمال کشیدن لکه گیری موکت را آغاز کنید. به خاطر داشته باشید که لکه های ناشی از مایعات بدن مانند لکه استفراغ یا خون اغلب نیاز به توجه بیشتری دارند و با زمان بیشتری پاک میشوند.

اگر با یک لکه خون تازه سر و کار دارید ، آن را با آب سرد یا پراکسید هیدروژن پاک کنید. از آب گرم  برای شستشوی خون روی موکت استفاده نکنید ، زیرا این لکه را ثابت میکند. برای لکه خشک خون ابتدا با پراکسید هیدروژن لکه را پاک کنید و با یک ماده شوینده بر پایه آنزیم کار را تکرار کنید.

برای پاک کردن ادرار حیوان خانگی روی موکت ، از یک پاک کننده بر پایه آنزیمی استفاده کنید که به طور خاص برای این نوع لکه ها طراحی شده است. اگر قادر به یافتن چنین پاک کننده ای نیستید ، لکه های تازه موکت را با محلول آمونیاک و به دنبال آن یک ماده شوینده و آب گرم پاک کنید. لکه های قدیمی و تثبیت شده موکت را می توان با یک سوم سرکه در محلول آب شستشو داد و بعد مانند لکه های تازه ، با مواد شوینده مخصوص ، کار شستشوی موکت را روی ان تکرار کنید.

همیشه شامپو فرشی که برای موکت شویی میخرید را روی یک قسمت کوچک موکت امتحان کنید. با رعایت دستورالعمل های موجود که روی بطری شامپو نوشته شده است ، آن را در مکانی دور از دید با احتیاط امتحان کنید. چون ممکن است برخی از محصولات برای شستشوی موکت شما نامناسب باشند ، مثلا باعث تغییر رنگ و کیفیت موکت شوند. بنابراین بهتر است ابتدا آن را تست کنید و صبر کنید تا نتیجه بعد از خشک شدن موکت نمایان شود و اگر خوب بود برای بقیه جاهای موکت هم از ان استفاده کنید.

اگر از صابون برای شستشوی موکت استفاده میکنید مراقب باید موقع آب کشی، ذرات صابودن درون موکت باقی نماند چون باعث جذب بیشتر الودگی ها میشود.

هنگامی که موکت ها را به طور کامل میشویید مراقب باشید که آب موکت به طور کامل تخلیه و خشک شود وگر نه بعد از مدتی با صحنه کپک زدن زیر موکت ها مواجه میشوید.

اگر از دستگاه موکت شویی خانگی برای تمیز کردن موکت ها استفاده میکنید همیشه طبق دستور العمل ان عمل کرده ولی مواد شوینده ای که درون آن میریزد را کمتر در نظر بگیرید. مواد شوینده خیلی باید کم باشد چون ماندن آن در موکت ها باعث آلرژی افراد و کم شدن عمر موکت ها میشود.

نکته : دستگاه های بخار شوی که برای شستشوی موکت از آن ها استفاده میکنید ، در واقع با بخار موکت را نمیشوند، این یک اشتباه است زیرا این ماشین ها در واقع از آب گرم و مواد شوینده استفاده می کنند نه بخار . دستگاه های موکت شویی که شرکت های شستشوی موکت در محل از آن ها استفاده میکنند ایده آل بوده و دارای یک هسته گرمایش داخلی هستند که آب را داغ نگه می دارد و مجهز به مکنده های اب قوی هم میباشند که آب موکت را بعد از شستشو به طور کامل تخلیه کرده و موکت ها را فقط با یک نم کم به مشتری تحویل میدهد.

پس از تمیز کردن موکت ، هیچ کس نباید روی آن ها قدم بزند تا کامل خشک شوند. اجازه دهید موکت ها با تهویه محل کاملاً خشک شود. پنجره ها و درها را باز بگذارید تا گردش هوای آزاد انجام شود. اگر پنجره های باز گزینه مناسبی نیست ، تهویه هوا را بر روی یک تنظیم متوسط (78-72 درجه) تنظیم کنید و درب اتاق را باز بگذارید.

اگر خودتان موکت ها را شسته باشید ، خشک کردن ممکن است 6-12 ساعت طول بکشد و در این مدت شما نباید روی موکت قدم بزنید یا مبلمان و فرش را روی آنها قرار دهید. اگر موکت ها توسط شرکت ها موکمت شویی در محل با دستگاه انجام شده باشد، معمولا موکت ها بعد از یک ساعت کاملا خشک میشوند

در مواقعی که محلول مخصوص شستشوی موکت در دسترس ندارید و با شامپو یا صابون معمولی موکت ها را میشویید، چون شرایط آبکشی کامل موکت معمولا در خانه های کوچک تهران مهیا نیست، معمولا مقداری از مواد شوینده در موکت باقی میماند که برای خارج کردن آن میتوانید با مخلوط 50-50 سرکه و آب روند شستشوی تکه به تکه را تکرار کنید.

همیشه به خاطر داشته باشید هر لکه ای که روی موکت پدیدار میشود را در اسرع وقت پاک کنید . هرچی لکه قدیمی تر شود پاک کردن آن سخت تر میشود

و اما بعد از مطالعه این نکته های آموزشی آیا باز هم میخواهید خودتان موکت های خود را بشویید ؟ پیشنهاد ما این است که از خدمات موکت شویی در منزل شرکت نوآوران استفاده کنید و وقت گران بهای خود را به کارهای بهتری اختصاص دهید

قیمت های شستشوی موکت در محل توسط شرکت نوآوران نانو بسیار مناسب است و برای همه مناطق تهران خدمات انجام میشود

لیست قیمت شستشوی موکت در محل توسط شرکت نوآوران در تابستان 1399

هزینه شستشوی هر متر مربع موکت کبریتی در محل 4هزار تومان

قیمت شستشوی پالاز موکت برای هر متر مربع 6هزار تومان

هزینه شستشوی موکت های خارجی متری 8 هزار تومان

دلیل تفاوت قیمت ها: موکت های گران نیاز به دقت و حساسیت بیشتری در زمان شستشو دارند تا از ارزش مالی و زیبایی آن ها کم نشود.

ضمانت کار: تا یک هفته بعد از شستشوی موکت ها اگر در موکت با زرد آب، لکه و بوی بد مواجه شدید دوباره با ما تماس بگیرید. مجدد با سرویس رایگان مشکلات برطرف میشود.

تلفن تماس موکت شویی در محل در تهران 09195340864‬

موکت شویی در منزل تهران با مواد نانو صورت میگیرد تا شستشوی موکت های خانه شما به بهترین نحو انجام شده و موکت خانه شما درخشش روز اول خود را خیلی سریع به دست آورده باشد مواد نانو در شستشوی موکت باعث دوام و جلوگیری از پوسیدگی موکت میشود و ما همانطور که در مبل شویی از شامپو نانو استفاده میکنیم با همان قیمتی که برخی ازهمکاران ما با شوینده های معمولی کار میکنند خدمات خشکشویی در منزل را به مشتریان خود ارائه میدهیم .
نیروهای مجرب قرار داده شده برای موکت شویی در منزل شرق تهران همواره آماده می باشند و بلافاصله بعد از ثبت سفارش شما با هماهنگی های صورت گرفته به محل مراجعه کرده و کار خود را برای موکت شویی ، موکت های منزل شما به صورت با کیفیت و با دستگاه های پیشرفته آغاز میکنند. شستشوی انواع موکت اداری و خانگی
توجه داشته باشید که دستگاه های استفاده شده توسط نیرو های مجرب گروه موکت شویی در منزل تهران ، به صورت اختصاصی در جهت موکت شویی بوده و به همین دلیل دارای کیفیتی بی نظیر در انجام کار و شستشوی موکت های شما خواهد بود.
شما می توانید با درخواست موکت شویی در منزل تهران در محل دیگر از جابجایی ها و زمانی که صرف میشود تا موکت را تحویل بگیرید بکاهید و خیلی سریع موکت های خود را که در منزل خودتان شسته میشود تحویل گرفته باشید.
توجه داشته باشید که شما می توانید با دریافت خدمات موکت شویی در منزل شرق تهران که در محل صورت میگیرد از خطرات و آسیب هایی که در حمل و نقل موکت ها صورت میگیرد جلوگیری کرده باشید و همچنین در هزینه و زمان نیز صرفه جویی نمایید.
ناگفته نماند که ما برای شما برای اینکه توانسته باشید از خدمات مختلف ارائه شده بهره ببرید تخفیفات ویژه ای را نیز قرار داده ایم که شستشوی موکت در منزل توسط گروه ما با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای شما آماده شده است تا از این خدمات عالی بهره کافی را برده باشید.
درخواست موکت شویی در منزل تهران و ثبت سفارش چگونه می باشد !
در صورتی که میخواهید موکت شویی در منزل شرق تهران را از شرکت ما درخواست کنید می توانید به صفحه درخواست سفارشات مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید و قیمت آن را هم بپردازید.
سپس منتظر تماس پشتیبانی ما باشید تا هماهنگی های لازم در ارسال نیرو به محل شما ایجاد شود و نیرو های ما خیلی سریع به محل اعزام شده و کار خود را برای شست و شوی موکت های شما آغاز خواهند کرد.
همچنین امکان شست و شوی مبل های شما از طریق ثبت سفارش تلفنی نیز وجود دارد که شما می توانید برای برخورداری از خدمات موکت شویی در منزل شرق تهران با شماره تماس های قرار داده شده ارتباط بگیرید و منتظر اعزام نیروهای مجرب گروه ما باشید.
ناگفته نماند که شما می توانید از طریق تماس تلفنی و همچنین از طریق ثبت سفارشات خود از سایت قیمت های ما را  برای قالیشویی و شستشوی مبلمان هم مشاهده نمایید.
 
روش شستشوی موکت در منزل
موکت یکی از قدیمیترین کف پوشهاست که در منازل، مساجد، سالنهای سینما، تئاتر،حسینیه ها و ...از آن استفاده می شده است .مانند تمام کالاها و محصولات دیگر و همچنین تقاضای بالا طرح ها و رنگ های موکت روز به روز بیشتر ،متنوع ترو زیباتر شده است. علاوه بر این موارد در تولید موکت ها از مواد اولیه متفاوت استفاده شده است . هم اکنون انواع موکت در بازار موجود است مانند موکتهای تایلی، کبریتی و موزاییکی. طبعا موکت نیز مانند تمام وسایل مورد استفاده به مراقبت و نظافت دانم نیاز دارد. در این مطلب به موارد مهمی در زمینه نگهداری و نظافت و خشکشویی موکت می پردازیم. مرحله اول تمیز کردن موکت است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در این مرحله موکت را با استفاده از جارو برقی برس دار جارو کنید . دقت کنید که جایی را جا نیندازید .اگر موکت شما با چسب به زمین چسبیده است نیازی به تمیز کردن زیر آن نیست در غیر این صورت حتما باید زیر موکت را هم تمیز کنید .مواد غذایی ریخته شده روی زمین میتوانند زیر موکت جمع شده و باعث تجمع مورچه ها و حشرات دیگر شود .بعد از اینکه مطمئن شدید موکت به طور اصولی و بسیار خوب جارو شده است پرزگیری آن را شروع کنید .پرزگیری موکت به این صورت است که با پرس پرز دار جارو برقی با قدرت مکنده بالا موکت را جارو کنید .مراقب باشید این جارو کشی باید در جهت راه های بافت موکت انجام شود .وقتی این مرحله به پایان رسید نوبت به مرحله سوم میرسد و آن لکه گیری موکت است . در این حالت لکه ها به دو دسته تقسیم میشوند لکه های جدید و لکه های قدیمی.
لازم به ذکر است که هر چه لکه قدیمی تر باشد تمیز کردن آن سخت تر است .
برای پاک کردن لکه ها داشتن چند ماده و استفاده از آنها بسیار مهم است.1:جوش شیرین 2:سرکه سفید3:نمک و لیمو تازه 4:شامپو فرش 5:اسفنج تمیز 6: دستمال خشک تمیز
برای از بین بردن لکه ها می توانید از جوش شیرین استفاده کنید .جوش شیرین تمیز کننده بسیار خوبی است .روش استفاده از آن به این شکل است که آنرا روی لکه می پاشید و کمی صبر می کنید سپس با اسفنج تر چند بار روی آنرا بکشید .بعد با دستمال خشک و مرحله آخر جارو کردن جوش شیرین ها از روی موکت است.
برای لکه های چای و قهوه میتوانید از اسپری سرکه سفید استفاده کنید .روش کار به این صورت است که سرکه سفید را روی لکه اسپری می کنید بعد از مدتی اسفنج تر می کشید سپس با دستمال خشک می کنید .
برخی از لکه های سخت را میتوانید با ترکیب نمک و لیموترش تمیز کنید .روش کار به این صورت است که مقداری آب لیمو تازه همراه با نمک روی لکه های فرش می ریزید و صبر می کنید تا مدتی سپری شود.سپس اسفنج تر می کشید و بعد دستمال خشک .در مرحله آخر حتما جارو بکشید تا نمک در موکت نماند.
البته می توانید از بخار شو برای لکه گیری موکت استفاده کنید .ابتدا تمام سطح موکت را به خوبی جارو بکشید.سپس از بخار شو استفاده کنید .دقت کنید مواد شوینده به میزان لازم در بخار شو بریزید و آنقدر برس کشی با بخار شو را ادامه دهید تا لکه ها محو شوند .بعد از بخار شویی موکت نم دار است اجازه دهید موکت خشک شود .آنرا در معرض آفتاب یا وزش باد قرار دهید . به این شکل موکت کاملا خشک می شود و بوی بد نمی گیرد.
تجربه شخصی یک خانم خانه دار را هم می نویسم و امیدوارم برایتان مفید باشد .یکی از دوستانم می گفت هر وقت میخواهم فرش یا موکت را تمیز و براق کنم مقداری تفاله چایی خیس و نمک را مخلوط می کنم و روی فرش می پاشم .بعد از یکی دو ساعت جارو می کشم . فرش یا موکت تمیز و براق می شود. از همه این ها که بگذریم میتوایند به کارهای مهم تری بپردازید و کار موکت شویی در منزل را از قالیشویی نو آوران که یک قالیشویی در شرق تهران است ولی خدمات موکت شوی در تهران و حومه را انجام میدهد بخواهید.
خدمات موکت شویی درمنزل  تهران  !
توجه داشته باشید که موکت ها دارای انواع مختلفی می باشند و دارای ابعاد مختلفی نیز بوده و در منازل ، مسجد ها ، سالن ها و نمازخانه ها مورد استفاده قرار داده میشوند که بر اثر رفت و آمد زیاد و گرد و غباری که صورت میگیرد کثیفی را به خود جذب میکنند.
توجه داشته باشید که شست و شوی دستی موکت ها کار بسیار سختی خواهد بود و همچنین به علت دستی بودن شست و شو موکت هایی که دارید کیفیت اولیه خود را به دست نخواهند آورد.
از خدماتی که موکت شویی در منزل تهران به شما عرضه می کند رفع تمامی کثیفی های ایجاد شده بر روی موکت های شما در تعداد کم و یا زیاد است و نیرو های این مجموعه کار خود را درب محل شما انجام خواهند داد.
شما با یکبار استفاده از خدمات ما می توانید به کیفیت کار ما پی برده و مشتری دائمی گروه قالیشویی ما باشید.

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات موکت شویی در محل

نظافت در منزل و تمیز کردن وسایل موجود در منزل از جمله کارهای مهم می باشد. تمیز نمودن موکت ها هم جزو این کارهای مهم می باشد. زیرا موکت ها بر روی زمین خانه هستند و در طول روز مدام از روی آن عبور می کنند. پس نظافت آن ها خیلی مهم است و اگر حداکثر سالی دوبار اقدام به شستشو و انجام خشکشویی موکت ها صورت نگیرد، می تواند باعث ایجاد بیماری اعضای خانواده شود. خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران از جمله کارهایی است که خانم های خانه دار اغلب در روزهای پایانی سال به فکر آن می افتند. در روزهای پایانی سال طبق رسوم قدیمی خانم ها به فکر خانه تکانی منازل خود می افتند. خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران از جمله جدیدترین خدماتی است که برای نظافت موکت ها وجود دارد. در این خدمات از دستگاه های مخصوصی استفاده می کنند که هیچ گونه آسیبی به بافت موکت وارد نمی کند. برخی از دستگاه هایی که در طی انجام خدمات خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران از آن ها استفاده می کنند، دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی و ضدلک هم می باشند. به همین دلیل است که خدمات خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران در بین اهالی تهران از استقبال خوبی برخوردار شده است و تعداد افرادی که از مزیت های این طرح استفاده می کنند، بسیار زیاد است. حال که نزدیک به سال نو و جشن باستانی هستیم، شما هم می توانید از طرح خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران برای نظافت موکت های منازل خود استفاده استفاده کنید و سال نو را با موکت های تمیز و ضدعفونی شده سپری کنید.  تلفن تماس 09195340864‬ برای هماهنگی خدمات موکت شویی در تهران

شستشو با به روز ترین و مجهزترین دستگاه ایتالیایی شستشو با بهترین شامپوی آلمانی( تگزابون ) و شامپوی نانو

 

 خدمات خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران
خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران از جمله خدماتی است که امروزه توسط شرکت های قالیشویی و نظافتی ارائه می شود. خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران تنها یک خدمت ساده نیست و می تواند سبب افزایش عمر موکت شما شود و از آسیب به بافت آن جلوگیری کند. با خدمات خشکشویی موکت در منزل تهران شما دیگر نگران نظافت موکت های خود نباشید. انجام کار خشکشویی به صورت شخصی کار دشواری است و هر کسی نمی تواند آن را انجام دهد. بدین منظور شرکت های خدماتی مختلفی به وجود آمده اند تا به کمک افراد بشتابند. این شرکت ها خدمات متنوعی ارائه می دهند. شرکت های خدماتی قالیشویی  خشکشویی، خدماتی را هم برای نظافت موکت های شما در نظر گرفته اند و می توانند موکت های شما را نیز به صورت دقیق و اصولی بشویند و همچنین خشکشویی را انجام دهند. خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران از جمله ی همین خدمات است که این شرکت ها ارائه می دهند. این خدمات روز به روز گسترش یافتند و ویژگی های بسیار کارآمدی به آن ها افزوده شد تا بتوانند رفته رفته تمام کارهای نظافتی را از دوش اعضای خانواده ها بردارند و خود این کارها را انجام دهند. مزیت استفاده از خدمات خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران این است که موکت های شما در منزل و در معرض دید شما نظافت می شوند و دیگر نیاز به حمل شدن و انتقال موکت های شما به کارخانه نمی باشد. تنها با یک تماس به شرکت های ارائه دهنده خدمت خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران، متخصصان این شرکت ها طبق آدرس به منزل شما در شهر تهران می آیند و اقدام به انجام کار خشکشویی موکت های منازل شما می نمایند. طبق این خدمت حتی اگر موکت های شما به ثابت باشند و به بخش زیرین خود متصل باشند، می توانند تمیز شوند و عاری از هر گونه میکروب خواهد شد. بنابراین مزیت حتی اگر بخواهید موکت های پله ها و راه پله های ساختمان خود را نظافت کنید، می توانید از خدمت خشکشویی موکت در منزل ویژه تهران بهره مند شوید.

برای هماهنگی سریع و اعزام نیروی شستشوی موکت در محل با شماره 09195340864 تماس بگیرید